KATE agency s.r.o.

Symbol nákupního vozíku   nákupní košík je prázdný

obchodní podmínky | reklamační řád | zaregistrovat se | přihlásit se

On-line katalogy
Kategorie reklamních předmětů
Branding reklamních předmětů
Tištěná reklama

Archiv aktualit

5.1.2016 | Již brzy nový katalog reklamních předmětů pro rok 2016

Ilustrační obrázek k aktualitě

V novém roce pro Vás připravujeme celou řadu novinek. Rozšiřujeme celkovou naši nabídku tak, aby jste si reklamní a dárkové předměty mohli vybírat z co nejširší nabídky.

Již brzy pro Vás budeme mít k dispozici náš první katalog v roce 2016.

Naleznete v něm přes více jak 250 NOVINEK. Katalog má 506 stránek a naleznete v něm klasické reklamní předměty, prezentační dárky, dárky pro podporu prodeje, dárky pro bonusový systém Vašeho e-shopu, managerské dárky, ale také i dárky pro volná čas.

Obálka našeho katalogu reklamních předmětů bude v našich firemních barvách a doufáme, že se vám bude líbit. K dispozici bude od 1.2.2016 a všem našim zákazníkům ho ZDARMA zašleme.

Budeme se těšit na další spolupráci i v roce 2016.

24.3.2016 | VESELÉ VELIKONOCE

Ilustrační obrázek k aktualitě

Veselé Velikonoce Vám přeje Váš team KATE agency.

Budeme se na Vás opět těšit pro prodlouženém víkendu v úterý 29.3.2016.

Po velikonocích pro Vás připravujeme řadu novinek a to nejen co se týká našich kovových propisek, ale i nabídky na reklamní textil.

Na naši každoroční akci "Léto v tričku" se můžete těšit hned po Velikonocích.

Tuto AKCI Léto v tričku si můžete prohlédnout již nyní.

2.6.2016 | Sleva 30% na KALENDÁŘE A DIÁŘE 2017 + dárek pro Vás

Ilustrační obrázek k aktualitě

Dovolte nám jako každý rok představit kolekci KALENDÁŘE A DIÁŘE pro rok 2017 a to opět se slevou až 30 %. Jako dárek k Vaší objednávce máme USB disk s technologií OTG pro užití i v mobilních telefonech.

Přesto, že je teprve léto, můžete již nyní vybírat ze 4 tištěných nebo on-line katalogů, které jsou k dispozici v digitální podobě v sekci on-line katalogy.

Mimo širokou nabídku můžete využít také vlastní vzhled kalendářů a diářů nebo je pro Vás již tradičně vyrobíme přímo „NA MÍRU“.

A pokud již máte vybráno, rádi Vám zkalkulujeme tu nejlepší nabídku.

I přes digitální technologie je dnes firemní KALENDÁŘ a DIÁŘ stále nejúčinnější a nejdéle fungující reklama, kterou zákazníci používají každý den.

Přejeme Vám pěkné léto a pohodový výběr.

5.9.2016 | Reklamní předměty 2017 - nový katalog je již v tisku

Ilustrační obrázek k aktualitě

Katalog REKLAMNÍ PŘEDMĚTY 2016/2017 je již hotov a dnes odchází do tisku.

Naleznete v něm jak řadu novinek, tak i oblíbené reklamní předměty, reklamní propisky, reklamní textil a jiné reklamní zboží, které znáte z našich akčních nabídek, které jsme Vám v průběhu roku připravovali. Pohled na nový designu obálky by měl být zárukou, že i v tomto roce se máte opět na co těšit.

Náš hlavní KATALOG REKLAMNÍ PŘEDMĚTY 2016/2017 bude k dispozici v tištěné podobě již tradičně 9.9.2016.

Na prvních stranách opět začínáme nabídkou reklamních propisek a jak jsme již psali, nenaleznete zde tradiční nabídku kalendářů a diářů. To však neznamená, že by nebylo z čeho vybírat. Kalendáře a diáře pro rok 2017 jsme zařadili hned do 4 speciálních katalogů, který jsme již všem našim zákazníkům rozeslali začátkem léta. Pokud by jste náhodou katalog kalendáře a diáře 2017 neměli, svůj kalendář a diář pro rok 2017 můžete vybírat přímo na našich www stránkách nebo v on-line katalogu.

Pozor, ještě stále platí exkluzivní 30% sleva a to na jakýkoliv vybraný kalendář nebo diář z naší nabídky pro rok 2017. Objednávky je však nutné zaslat co nejdříve, naše AKCE SLEVA 30% na kalendáře a diáře končí již 30. září ! Kontaktujte nás co nejdříve, skladové zásoby se tenčí a při vyprodání Vám bohužel již nebude možné daný typ dodat.

1.10.2016 | Prodložili jsme slevu na KALENDÁŘE A DIÁŘE rok 2017

Ilustrační obrázek k aktualitě

Prodloužili jsme pro Vás slevu na kolekci KALENDÁŘE A DIÁŘE pro rok 2017 a to stále se slevou až 30 % s osobním DÁRKEM pro Vás USB disk s technologií OTG pro užití i v mobilních telefonech.

Stále můžete vybírat ze 4 tištěných nebo on-line katalogů, které jsou k dispozici v digitální podobě v sekci on-line katalogy.

V případě, že byste snad nalezli levnější nebo zajímavější kalendář nebo diář pro rok 2016, neváhejte, jistě nalezneme řešení.

Přejeme Vám pohodový výběr, zboží můžete vybírat také na našem e-shopu .

14.11.2016 | Sleva až -30% na kalendáře a diáře stále platí !

Ilustrační obrázek k aktualitě

Pokud jste ještě nevybrali kalendář nebo diář pro rok 2017, je nyní poslední možnost vybrat si, nyní již bohužel z né plně kompletní nabídky, která je již z více než poloviny vyprodána, ale stále můžete využít naši akční slevu -30%. Pokud tedy ještě nemáte objednány kalendáře a diáře, je již pravý čas. Rádi Vám s výběrem poradíme a pomůžeme i s aplikací vašeho loga na kalendář nebo diář.

S koncem roku se blíží také čas na objednání novoročního PF přání.

15.12.2016 | Provozní doba na přelomu roku 2016/2017

Ilustrační obrázek k aktualitě

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás informovali o provozu na přelomu roku:

21.12.2016 - poslední expedice a osobní odběry zboží budou probíhat do 12 hodin 22.12.2016-2.1.2017 - firemní dovolená, máme úplně zavřeno

od 3.1. ledna 2017 - běžný provoz

Děkujeme za spolupráci a přejeme krásné Vánoce a vše nejlepší v novém roce 2017.

16.12.2016 | Přání do nového roku

Ilustrační obrázek k aktualitě

Děkujeme všem zákazníkům a obchodním partnerům za spolupráci v roce 2016.

Přejeme Vám šťastné Vánoce a úspěšný nový rok 2017.

V novém roce se na Vás budeme těšit již 3.1.2017. Věříme, že nám i nadále zanecháte svoji přízeň a to nejen při objednávání Vašich reklamních propisek a reklamních a dárkových předmětů, ale i v našem širším sortimentu tištěné a 3D reklamy, který se i v příštím roce budeme snažit co nejvíce rozšiřovat dle Vašich nových požadavků a přání.

1 - 2 - 3 - 4 - 5